Referencje

Home / Referencje

Zobacz moje referencje na profilu Facebook: Link do opini

Zobacz moje referencje na piśmie i poprzez wiadomości e-mail:

„Pani Olu dziękujemy za wspaniałą opiekę nad dzieciakami naszych gości weselnych. Brakuje słów, żeby opisać jaką świetną robotę Pani zrobiła dając nam i rodzicom 5 godzinny czas na zabawę 🙂 Cieszymy się, że zaufałam Pani doświadczeniu i zrealizowaliśmy Pani pomysł z fotobudką oraz księgą gości – było to”fantastyczne”. Patrząc na zdjęcia z fotobudki mamy cały czas uśmiech na twarzy wspominając tą świetną i śmieszną zabawę, która sprawiła frajdę gościom, dzieciakom i nam nowożeńcom. Dziękujemy”

– Magdalena i Zygmunt, 2 stycznia 2020

„Pełen profesjonalizm, pełne zaangażowanie!!! Fantastyczna dziewczyna na odpowiednim miejscu!! Na urodzinach mojego 7 letniego syna, okielznala 14 rozbrykanych duszyczek ?
Widać było, ze to co robi sprawia jej wielką satysfakcje, tzn. nazwała bym, to tak, ze ladowala baterie ??
Dzieci bawiły się super, w sumie to nie tylko one ?
Mam młodszą córkę, więc wiem, ze jeszcze z Panią Ola się zobaczymy, i już mówię, ze doczekać się nie mogę!?
W skrócie: otwarta, komunikatywna – człowiek się czuł, jak by znał się wiele lat ?DZIEKUJEMY❤”

– Joanna, 12 lipca 2017

„Serdecznie polecam  Dzieciaki bardzo zadowolone.  Rodzice również zadowoleni mieli chwilę wytchnienia dla siebie.

– Michał, 17 czerwca 2017

„Chcemy bardzo polecić Panią Olę, która zajęła się dziećmi na naszym weselu. Ma bardzo dobry kontakt z najmłodszymi a dzieci bardzo chętnie współpracowały i polubiły Panią Olę.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i ślicznie pozdrawiamy

– Ola i Piotrek, 10 czerwca 2017

 

„Ola była animatorką na naszym dwudniowym weselu 18,19/02/2017r. Szczerze możemy polecić ją wszystkim, którzy chcą aby zarówno dzieciaki jak i rodzice byli w pełni zadowoleni z animacji. Ola jest kreatywną, uśmiechniętą i pełną energii animatorką, którą dzieci uwielbiają i kochają od pierwszego wejrzenia ? Nie ma lepszej animatorki po której tak widać że kocha to co robi, polecamy!!”

– Zadowoleni Michalina i Michał oraz 26 weselnych dzieciaków

 

„Witam. W okresie od 25.06.2015r. do 02.07.2015r. byłam z mężem i synem ( 4 lata) na wczasach na Djerba w hotelu Carribean World Djerba. Było rewelacyjnie. Animatorki OLA, Aleks i Ania były świetne. Po przyjeździe na miejsce dziewczyny przywitały nas oraz pomogły wypełnić formalności. OLA, której bardzo dziękuje, która między innymi zajmowała się dziećmi, nigdy nie okazała nawet odrobiny zmęczenia , była rewelacyjna, zawsze uśmiechnięta, zabawna, wymyślała dzieciom super zabawy, widać było, że lubi to co robi, a mój syn chciał z nią przebywać cały czas . Naprawdę Animatorki były wspaniałe.”

– Małgorzata, 13 lipca 2015

„Witam. Piszę ten list kierowany bardzo miłym przyjemnym pobytem w Hotelu Caribbean World Djerba w okresie od 17.06.2015-2.07.2015, za sprawą wspaniałych trzech dziewczyn Ani, Alex i Oli które były tam animatorkami, w zasadzie to brak słów aby podkreślić jakie zaangażowanie dziewczyny wkładamy ile pracy, uśmiechu ,chęci w to aby nam uprzyjemnić pobyt w tym hotelu. Byliśmy tam w raz żoną i 8-letnim synem Szymonem który bardzo często uczęszczał do Mini Clubu ponieważ prowadziła tam zajęcia Ola którą bardzo polubił i chętnie tam chodził , Ola ma super podejście do dzieci naprawdę świetnie się spisała, również chętnie uczestniczył w co wieczornych disco dla dzieci tam też świetnie dziewczyny prowadziły cała imprezę (…)”

– Grzegorz, Edyta i Szymonek, 8 lipca 2015

„Witam. Chciałam bardzo pochwalić animatorki które umilały nam czas na wakacjach na Djerbie . Dziewczyny są super , starały się jak mogły abyśmy mogli spędzić super wakacje. Szczególnie chciałam podziękować Oli która zajmowała się dziećmi. Mój syn był zachwycony Olą. Ola ma tak wspaniałe podejście do dzieci , nadmieniam że jeszcze nigdy nie spotkałam takiej animatorki, która oddaje całe swoje dobre serce dla dzieci. Bardzo proszę pozdrowić Panią Olę i podziękować jej jeszcze raz w Naszym imieniu. ( na wakacjach byliśmy od 25 czerwca do 2 lipca 2015 r.). Niestety nie wiem jak Pani Ola się nazywa , wiem tylko że mieszka w Gliwicach. Szkoda tylko że animatorki musiały opuścić wyspę ponieważ one są nie do zastąpienia. Gratulacje (..)”

– Iwona z rodziną, 7 lipca 2015